Nasza szkoła realizuje projekt – Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Nasza szkoła realizuje projekt – Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa (NPRCZ) na lata 2016-2020 Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

Celem tego programu jest wzmocnienie zainteresowań i aktywności czytelniczej uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa.

W ramach Programu zakupiliśmy już wiele nowości wydawniczych w celu wzbogacenia zasobów biblioteki szkolnej o pozycje pozostające w sferze zainteresowania uczniów i jednocześnie służące realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego.

Szkoła na zakup książek wyda w sumie 15000,00 zł.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej, gdzie nowe książki już czekają na spragnionych wrażeń czytelników.