Uczestnicy projektu English Teaching „Let’s build the bridge together” w Krakowie

15 maja 2017r. uczniowie realizujący projekt „Let’s build the bridge together” programu English Teaching, razem z koordynatorem projektu, Panią Anną Przysiężniuk oraz Paniami Reginą Wilczek i Anną Wajtryt – Piszczek, wybrali się na wycieczkę do Krakowa celem zdobycia kolejnych cennych doświadczeń jak i umiejętności językowych. Pierwszym punktem programu było odwiedzenie ogrodu doświadczeń im. Stanisława Lema w którym uczniowie praktycznie sprawdzali urządzenia demonstrujące zjawiska fizyki, obejrzeli ekspozycje geologiczną „Geo-gródek”, oraz ekspozycję sensoryczną „Zapachowo”. Ich zadaniem było opisanie najbardziej interesujących punktów ogrodu w języku angielskim. Po krótkiej podróży autokarem udali się pod Wawel. Tam już czekał na nich przewodnik, z którym przeszli cały trakt królewski, zwiedzając po kolei Katedrę na Wawelu, Dziedziniec Arkadowy zamku, grotę Smoka Wawelskiego, Rynek Główny z Sukiennicami i kościołem Mariackim. Najbardziej wytrwali skrzętnie robili na bieżąco notatki z opowiadań przewodnika ponieważ pod koniec dnia musieli oddać swoje prace konkursowe – wcześniej wspomniane opisy zwiedzanych miejsc. Zmęczeni ale bardzo zadowoleni, wrócili wieczorem do Pietrowic.

Zapraszamy do obszernej galerii na naszym fanpage’u: TUTAJ

Zdjęcie użytkownika Szkoła w Pietrowicach Wielkich.