Nasi w Brukseli

W niedzielę 25 czerwca na zaproszenie Biura poselskiego Europosła Bolesława Piechy z Rybnika wyruszyła wycieczka do Brukseli.Wśród jej uczestników znalazła się trójka naszych uczniów.Byli to Katarzyna Flegel,Krzysztof Żerebecki oraz Jakub Broda.Wszyscy oni są laureatami konkursów na temat Unii Europejskiej,które swoim patronatem objął euoroposeł Bolesław Piecha.Zwiedziliśmy Brukselę,Gandawę,Brugię oraz Parlament Europejski.Po trzech dniach pełnych atrakcji wyruszyliśmy w drogę powrotną do Polski.Należy nadmienić,iż nasi uczniowie już drugi raz byli uczestnikami takiej wycieczki-nagrody.Miejmy nadzieję,że stanie się to tradycją naszej szkoły.W tym miejscu chcielibyśmy organizatorom pogratulować perfekcyjnej organizacji,a panu posłowi podziękować za zaproszenie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć.