Podsumowanie zbiórki „Łazienka dla Mateusza”

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!

Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy, by wesprzeć stowarzyszenie Piękne Anioły  w powstaniu łazienki dla Mateusza, ich podopiecznego. Dzięki Waszej hojności uzbieraliśmy kwotę 3090 zł. Po raz kolejny nasza społeczność pokazała, że nie jesteśmy obojętni na krzywdę i potrzeby innych ludzi, że nie tylko potrafimy się zmobilizować w okresie świąt Bożego Narodzenia- ale nasze serca ( i portfele) są zawsze gotowe do niesienia pomocy. Zbiórka pieniędzy miała różne formy: w wyznaczonych terminach uczniowie klasy 7a zbierali pieniądze wśród uczniów i pracowników szkoły, kwesta miała miejsce również podczas wywiadówki. Samorząd Uczniowski zdecydował przeznaczyć na ten cel fundusze zgromadzone podczas dyskoteki szkolnej i pączkowej akcji w tłusty czwartek. Jeden z rodziców uczniów zadbał również o wyposażenie powstającej łazienki w potrzebne kosmetyki. Podsumowując, jeszcze raz wyrażamy wdzięczność za jakąkolwiek formę wsparcia naszej akcji. Dziękujemy!
Anna Przysiężniuk, Urszula Florian,