Powołanie na centralną konsultację szkoleniową Związku Piłki Ręcznej w Polsce

Młoda piłkarka ręczna UKS START Pietrowice Wielkie Wiktoria Marcinek (uczennica klasy 8A), jako pierwsza w krótkiej historii klubu, została powołana przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce na centralną konsultację szkoleniową dla dziewcząt urodzonych w 2006 roku. Konsultacja odbędzie się w dniach 08-14.02.2021 w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Należy nadmienić, iż Wiktoria oprócz gry w naszym klubie, jest również podstawową zawodniczką Kadry Śląska, gdzie systematycznie uczestniczy w zgrupowaniach oraz turniejach przygotowujących kadrę naszego województwa do rywalizacji w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Nasz niewielki klub jest bardzo dumny z powołania naszej wychowanki i dołoży wszelkich starań, żeby takich miłych wiadomości w najbliższej przyszłości było jeszcze więcej.

UKS