Warszawa da się lubić…

Warszawa to w tym roku szkolnym najpopularniejszy kierunek wycieczek w Szkole Podstawowej w Pietrowicach Wielkich. Niektórzy uczniowie mieli okazję dwukrotnie w bardzo krótkim czasie odwiedzić stolicę Polski.

Na szczególną uwagę zasługują dwie darmowe wycieczki do Warszawy. W jednej uczestniczyli młodsi w drugiej starsi uczniowie pietrowickiej szkoły. W obydwu wyjazdach brali udział uczestnicy projektu „Z nami osiągniesz sukces a nauka stanie się przyjemnością” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego. Uczniowie mieli okazję zobaczyć najciekawsze miejsca i zabytki Warszawy. Obowiązkowym i najatrakcyjniejszym punktem programu była wizyta w Centrum Nauki Kopernik, w którym zwiedzający mogli samodzielnie przeprowadzać doświadczenia na interaktywnych wystawach oraz uczestniczyć w warsztatach i pokazach naukowych.