Kolejna środa bez telefonów…..

Drodzy uczniowie!

Po raz trzeci zmierzyliście się z trudnym zadaniem jakim jest nie korzystanie z telefonów komórkowych w szkole. Z tej okazji pragnę szczególnie  pochwalić klasę IIID, brawo! Z powodu trwających egzaminów próbnych na długich przerwach nie proponowaliśmy Wam alternatywnych sposobów spędzenia przerwy.  Zauważyłam grupki osób, które grały w statki, uczyły się tańczyć lub po prostu ze sobą rozmawiały. O to chodzi! Wiem, że korzystanie z komórek jest jedną z największych zmian cywilizacyjnych, ale czy rzeczywiście nie jesteście w stanie obejść się bez telefonu? Oto klasy, które nie korzystały lub prawie nie korzystały z telefonów: wszystkie oprócz VIIIA, VIIIB, IIIA, IIIC, VA, VC. Pozdrawiam i do następnej środy bez telefonu czyli 05 grudnia 2018r.

Pedagog, Dorota Olbrich