Obóz językowy w Załęczu Wielkim

Dzięki realizacji projektu „Let’s build the bridge together” programu English Teaching oraz wieloletniej współpracy naszej szkoły z Fundacją NIDA oraz Polsko – Amerykańską Fundacją Wolności, dwóch uczniów gimnazjum, Szymon Maćko oraz Michał Górecki, w lipcu wzięło udział w dwutygodniowym obozie językowym w Załęczu Wielkim. Warto dodać, że od początku aktywności naszej szkoły w programie, na obozy językowe wyjechało już  dziesięcioro naszych uczniów. Tegoroczny, całkowity koszt pobytu w wysokości 5200zł został sfinansowany ze środków ww. fundacji. Podczas pobytu w Załęczu, uczniowie mieli zajęcia głównie z nauczycielami ze Stanów Zjednoczonych. Oto relacja Szymona Maćko z ich wakacyjnej przygody.

 

Czytaj dalej Obóz językowy w Załęczu Wielkim

Informacja dotycząca oddziału sportowego

Przypominamy, że uczniowie powinni posiadać zaświadczenie o bardzo dobrym stanie zdrowia. Można je uzyskać u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (ośrodek zdrowia w Pietrowicach Wielkich).

Dziewczyny z uwagi na rozgrywki ligowe w piłkę ręczną będą przebadane 30 sierpnia 2017 r. o godz. 16. 30 w Szkole Podstawowej w Pietrowicach Wlk.
(potrzebne będzie ekg).