Ubezpieczenie ucznia

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła postanowiła nie narzucać rodzicom oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne. Spośród nadesłanych ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego z różnych Towarzystw, zdecydowaliśmy o wyborze indywidualnego ubezpieczenia NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. dostępnego na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko) Pozostawiając Rodzicom niezależność w wyborze ubezpieczenia, polecamy skorzystanie z portalu on-line Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród 6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość – w ramach jednej polisy – ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.
Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania z dedykowanego Kodu Opiekuna 20011, który gwarantuje uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.
Bezpośredni link do zakupu z rabatem:

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :
Przedstawicielem AXA –Opiekunem Placówki
Darek Drzeniek Tel.509 550 360