Jasełka szkolne

15 grudnia w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zgromadzili się rodzice,  aby uczestniczyć w przygotowanych przez uczniów klasy VIa jasełkach. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc. Uczniowie, w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny narodzin Jezusa Chrystusa. Całość przedstawienia pokazującego scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców i Heroda, przeplatana była kolędami w wykonaniu chóru szkolnego. Swoje umiejętności zaprezentowali również instrumentaliści, wykonując kolędy na skrzypcach i fletach.

Pan Dyrektor na zakończenie podziękował młodym artystom i opiekunom; H. Maślance,  D. Olbrich , D. Tunk oraz złożył wszystkim świąteczne życzenia.

We wtorek  22.12.2015 r. uczniowie zaprezentują swój występ przed swoimi kolegami i koleżankami. Mamy nadzieję, że występ ten sprawi, że poczujemy magię zbliżających się Świąt.

Film z jasełek