Mikołajki w teatrze

Dnia 04.12.2015r. uczniowie klas IV – VI obejrzeli spektakl pt. „Opowieści z Narnii” w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Mieliśmy okazję zobaczyć jedną z największych realizacji opolskiego teatru. Duża Scena powiększona została o kilkanaście metrów. W scenach batalistycznych wykorzystano najnowocześniejsze technologie realizacji widowisk. Duże wrażenie na widzach robiły efekty specjalne, muzyka, kostiumy nawiązujące do najbardziej wyrafinowanych pokazów mody. W gigantycznej scenografii dorośli aktorzy  odgrywający dziecięcych bohaterów rzeczywiście wyglądali jak dzieci. Praca światłem i piękna mroźna sceneria zaczarowała widzów i w ten grudniowy poranek mogliśmy się przenieść w magiczną przestrzeń Narnii. Po spektaklu czekał na widzów mikołajkowy poczęstunek.