Cyprzanów-Lekartów-Samborowice-Racibórz – godz. 13.58, 15.23
Gródczanki – godz. 13.30, 15.30
Pawłów-Maków – godz. 13.05
Maków-Krowiarki-Amandów-Tłustomosty-Pawłów-Żerdziny – godz. 13.30
Przedszkole Pietrowice Wielkie-Maków-Tłustomosty-Raków-Krowiarki-Amandów-Pawłów-Żerdziny – godz. 14.35
Maków-Tłustomosty-Krowiarki-Amandów-Pawłów-Żerdziny – godz. 15.50