Święto Szkoły

Dnia 07.11.2017 obchodziliśmy Święto Szkoły. Z tej okazji odbył się uroczysty apel. Na początek chór pod batutą pana M. Reszki zaśpiewał po raz pierwszy hymn szkoły. Następnie uczniowie przedstawili spektakl, w którym w lekkiej formie przybliżyli biografię noblistki Marii Skłodowskiej – Curie. Oprócz faktów ważnych z punktu widzenia historycznego pojawiły się również ciekawostki z życia patronki szkoły. Na zakończenie rozstrzygnięty został szkolny konkurs poświęcony Marii Skłodowskiej – Curie.

Oto wyniki konkursu

W klasach I – III zwycięzcami konkursu plastycznego na portret M. Skłodowskiej – Curie zostali :

• Oliwia Grabowska kl. Ia
  • Ewelina Achtelik kl. Ia
  • Martyna Okręt kl. Ib
  • Milena Niżborska kl. Ib
  • Kaja Pilas kl. IIIa
  • Eliza Gogolin kl. IIIa
  • Rafał Lenort IIIb
  • Dominik Reguła IIIb

W klasach IV – VI w konkursie „Wiem wszystko o M. Skłodowskiej – Curie” zwycięzcami zostali:

1. miejsce Marta Orawska
  2. miejsce ex aequo Karolina Kubik i Anna Weiner
  3. miejsce ex aequo Magdalena Kiełkowska i Sylwia Wieder

W klasach VII i II – III gimnazjum najwyższe wyniki w konkursie „Wiem wszystko o M. Skłodowskiej – Curie” osiągnęli:

1. miejsce Angelika Grucel IIa
  2. miejsce Mateusz Okrent IIa
  3. miejsce Bianka Koterba IIa

Zwycięzcom gratulujemy, a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.