Święto szkoły

07 listopada w rocznicę urodzin Marii Skłodowskiej – Curie obchodziliśmy Święto Szkoły. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia poświęcona patronce. Po odśpiewaniu hymnu szkoły uczniowie w krótkich scenkach przybliżyli pracę i osiągnięcia Wielkiej Polki, dwukrotnej laureatki Nagrody Nobla. Wyświetlono też fotografie Marii od dzieciństwa do lat 66 i zapoznano z ciekawostkami z jej życia. Uroczystość uświetniły występy muzyczne Amelii oraz Julii. Wręczono również nagrody zwycięzcom konkursu wiedzy na temat Marii Skłodowskiej -Curie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Serdecznie dziękujemy Pani Janinie Ślusarczyk, która przygotowała to piękne przedstawienie, jak również wszystkim występującym i odpowiedzialnym za nagłośnienie.