„WIATRAKI 2017” Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓW

27 października nasi uczniowie (klasy VII SP oraz II gimnazjum) już po raz kolejny uczestniczyli w Raciborskim Festiwalu Podróżniczym WIATRAKI. Była to wspaniała okazja , by spotkać się z ludźmi, którzy całkowicie oddali się swoim pasjom podróżniczym, a swoimi wrażeniami, a także obszerną wiedzą zechcieli podzielić się z młodymi mieszkańcami naszego powiatu. Dzięki wyjątkowym slajdom oraz ciekawym relacjom podróżników z pasją, nasi uczniowie choć na kilka godzin mogli przenieść się w różne zakątki świata, nawet te najbardziej odległe jak choćby Antarktyka czy Afryka. Ale to chyba opowieści o życiu podróżnika na stacji polarnej wśród pingwinów najbardziej zainteresowały naszą młodzież. Czekamy już na równie ciekawe spotkania z wyjątkowymi ludźmi za rok.