Wybory samorządowe w naszej szkole

Wielkimi krokami zbliża się termin wyborów do samorządu uczniowskiego w naszej szkole. Przypominamy, że te odbędą się 30 września 2022 roku. Obok samorządu uczniowskiego wybieramy także opiekuna spośród wszystkich nauczycieli naszej szkoły. Lokal wyborczy znajdował się będzie w sali nr 18. Głosować można od godziny 8:00 do 13:00.

Informujemy, że decyzją Szkolnej Komisji Wyborczej do wyborów zarejestrowani zostali kandydaci i kandydatki, którzy zebrali wymaganą liczbę podpisów na listach poparcia (minimum 10 podpisów). Oto oni:

• Natasza Doszczak, klasa VI b
  • Leoni Grzybek, klasa VIII d
  • Franciszek Kozak, klasa VIII a
  • Marta Paluch, klasa V a
  • Dominik Reguła, klasa VIII b
  • Weronika Staniek, klasa V a
  • Anna Stiebler, klasa VIII a
  • Jakub Weiner, klasa VIII b
  • Bartłomiej Wilkus, klasa VIII b
  • Olivier Wojcieski, VIII b
  • Kacper Wycik, klasa VIII b

W tym tygodniu kandydaci i kandydatki prowadzą kampanię wyborczą, która potrwa do 29 września. Jak dotąd kampania przebiega bardzo sprawnie i profesjonalnie. Odbyło się kilka spotkań wyborczych, w szkole widać plakaty wyborcze, transparenty, rozdawane są ulotki programowe.

Do zobaczenia na wyborach!!!