Wystawa Zwierząt

Październik na całym świecie jest miesiącem dobroci dla zwierząt. 7 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji Szkolne Koło LOP zorganizowało wystawę zwierząt. Uczniowie mieli okazję pochwalić się swoimi domowymi zwierzątkami i zagłosować na najmilsze zwierzę. I miejsce zajął Wąż zbożowy (opiekunowie Dawid i Maksymilian Stiebler), II miejsce chomik (opiekun Daniel Św), III miejsce królik  (opiekun Dominik Kordula). Wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci pokarmu dla swoich ulubieńców oraz słodkiego upominku. Aby sprawdzić wiedzę na temat zwierząt całego swiata odbył się również konkurs wiedzy „Odkrywamy tajemnice zwierząt”.

Uczestniczyli w nim uczniowie klas IV-VI. Zwycięzcami zostali:

1. 1 miejsce Dominik Ściborski (klasa VIa)
  2. 2 miejsce Maksymilian Stiebler (klasa Vb)
  3. 3 miejsce Kinga Krzyżewska (klasa Va), Dawid Kordula (klasa VIb), Krzysztof Świętek (klasa IVa)

Gratulujemy!!!