Święto Edukacji Narodowej

14 października miała miejsce uroczysta akademia. Najpierw Dyrektor , pan Jacek Pierzchała wręczył pracownikom nagrody. Część artystyczną stanowił koncert życzeń. Na fletach „ Sto lat” zagrali uczniowie klasy II SP.  Na instrumentach zagrały: Amelia Rutowska, Wiktoria Kuroczik, Paulina Sciborski.  Na scenie pojawiły się również solistki: Magdalena Zając, Julia Mielnik i Justyna Chory oraz szkolny zespół wokalny, a  na koniec chłopcy z klasy IV zaśpiewali piosenkę „ 14 października”. Wdzięczność słowami poetów wyrecytowały: Katarzyna Fleger, Wiktoria Kuroczik, Katarzyna Tebel i Paulina Sciborski. Wszystkich rozbawił duet Marcel Cygler i Robert Marcol, którzy sparodiowali utwór  zespołu Golec  uOrkiestra. Akademię prowadzili  Dorota Sniehotta  i Patryk Grzegorczyk.

Przewodnicząca Rady Rodziców, pani  Ewa Okrent  również złożyła życzenia wszystkich pracownikom szkoły i przekazała bukiety kwiatów na ręce Dyrekcji.