Zajęcia kulturowe online z Native Speaker – Moniką z Gruzji

7 oraz 8 grudnia uczniowie klas siódmych i ósmych, w ramach realizacji jednego z działań projektu English Teaching, wzięli udział w zdalnych lekcjach angielskiego z  gruzińską native speaker, Moniką. Po skończeniu studiów Monika postanowiła wyjechać za granicę nabywając nowe doświadczenia dzieląc się swoją pasją i wiedzą z młodymi ludźmi. Aktualnie pracuje jako wolontariusz w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach organizując dla dzieci i młodzieży wiele ciekawych warsztatów, ćwiczeń i debat.

Nasi uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się bardzo wielu interesujących rzeczy o Gruzji. Poznać tradycje i kulturę tego pięknego kraj, a także porozmawiać z Moniką zadając jej wiele pytań o nią samą czy o kraj z którego pochodzi.