Drodzy Absolwenci i Szanowni Rodzice!

Poniżej został opublikowany Informator Naborowy do szkół ponadpodstawowych, który zawiera ofertę edukacyjną szkół z Powiatu Raciborskiego na rok szkolny 2020/2021.

W związku z pandemią koronawirusa terminy rekrutacji uległy zmianie i na chwilę obecną nie są znane. Będziemy na bieżąco informować Was o zmianach. Proponuję również zapoznanie się ze stronami internetowymi szkół, które będą zamieszczały informacje i aktualizacje.

Nie wszystkie szkoły są zamieszczone w Informatorze Naborowym. W takim przypadku proponuję zapoznać się z ofertą bezpośrednio na stronie danej szkoły.

Korzystając z okazji pragnę przypomnieć o konieczności pozyskania praktyki do nauki zawodu w szkole branżowej, co jest warunkiem przyjęcia do szkoły.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Pedagog szkolny, Dorota Olbrich

INFORMATOR NABOROWY