GIGA LAURKA DLA STRAŻNIKÓW LASÓW

Klasa IIa wraz z dziećmi z całej Polski stworzyła laurki dla Strażników Lasów, czyli Strażaków i Leśników, by podziękować im za ochronę naszych lasów przed pożarami.

Tym razem w ręce organizatorów trafiło 31 250 cudownie kolorowych prac z całej Polski, dzięki  czemu mogliśmy stworzyć 6 GIGA laurek, a każda z nich składa się z 5184 prac małych artystów i zawiera najszczersze życzenia płynące z wielkich serduszek. W tym niewiarygodnym dziele uczestniczyły dzieci z 4052 placówek edukacyjnych z całej Polski w tym i uczniowie naszej szkoły.

Laurka dla Strażników Lasów jest inicjatywą, której celem jest stworzenie ogólnopolskiej sieci Strażników Lasów poprzez edukowanie młodego społeczeństwa na temat ochrony lasów przed coraz częściej występującymi pożarami.