II miejsce Młodziczek z Pietrowic w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Gór Opawskich

W dniach 21-23.05.2021 odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców rozgrywany w Głuchołazach. W kategorii Młodziczek, II miejsce zajęły dziewczęta z UKS START Pietrowice Wielkie. Do rywalizacji w  tej kategorii wiekowej przystąpiły 4 zespoły. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, mecz i rewanż. Pietrowickie szczypiornistki wygrały 4 z 6 spotkań rozgrywanych na turnieju, co w końcowej klasyfikacji zapewniło im II miejsce w turnieju. Najlepszą bramkarką w tej kategorii wiekowej została wybrana zawodniczka klubu z Pietrowic – Julia Gorczowska, a najlepszą zawodniczką zespołu była Julia Sapa.