Krzysztof Żerebecki podwójnym finalistą Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z Języka Angielskiego i Geografii

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Krzysztof Żerebecki, został finalistą dwóch Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych: z języka angielskiego i geografii. Jego wiadomości z tych przedmiotów mocno wykraczają poza program nauczania w gimnazjum. Uzyskując podwójny tytuł finalisty, Krzysztof udowodnił, że jest szkolnym ekspertem z tych przedmiotów. Poza tym nasz przyszły absolwent otrzyma przy rekrutacji do szkoły średniej dodatkowe punkty. Jest to naprawdę duże osiągnięcie, zwłaszcza, że Krzysztof był jedynym reprezentantem powiatu raciborskiego w finale wojewódzkim konkursu z języka angielskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!