Międzynarodowy Dzień Języków Obcych 2019

Dziś w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. W ramach obchodów tego dnia podnosi się zalety językowej różnorodności Europy oraz propaguje się uczenie języków. Uczniowie klasy VIIIa, Marta Orawska oraz Jakub Mruczyński, przygotowali dla całej społeczności szkolnej prezentację multimedialną dotyczącą wspólnoty europejskiej, a także sprawdzili quizem znajomość krajów i ich stolic. Prezentacje odbywały się kolejno dla wszystkich klas od drugiej do piątej lekcji, a na 6 godzinie lekcyjnej uczniowie prezentowali przygotowane tańce i piosenki z różnych krajów europejskich.  Wszystkie klasy były bardzo dobrze przygotowane pod czujnym okiem wychowawców za co z ramienia dyrekcji szkoły i organizatorów, bardzo dziękujemy.