Ostatnia prosta przed szkoleniem na Maderze

Dziś, tj. 26.08.2021r. był bardzo pracowitym dniem dla czterech nauczycieli wyjeżdżających do Portugalii na szkolenie metodyczne  pt. Teaching in a 21st century. Szkolenie to będzie odbywać się od 6 do 11 września 2021r., więc to już ostatnie spotkanie, na którym nauczyciele zapoznali się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dot. ich wyjazdu. Koordynator projektu opracowała informator, w którym znalazły się ważne adresy oraz numer telefonu do Ambasady RP w Portugalii, informacje dot. bezpieczeństwa na Maderze, informacje dot. ubezpieczenia jak i program realizowanego 40 – godzinnego szkolenia metodycznego. Bardzo szczegółowo nauczyciele również zapoznali się z dokumentacją dot. aktualnej sytuacji na wyspie w związku z Covid-19, zarejestrowali swoją podróż na portalach rządowych (Odyseusz oraz Madeirasafe.com)  jak i wypełnili szereg dokumentów w związku z podróżą.