Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 1.09.2021 r. (środa) o godzinie 8:00 dla wszystkich klas.
Rozpoczęcie dla klas I odbędzie się na hali sportowej (wejście od zewnątrz z boku hali). Tradycyjne tyty można przynieść na halę 31.08 w godz. 6:00-14:00 lub 1 września od godz. 6:00.

Rozpoczęcie dla klas II-VIII odbędzie się w klasach z wychowawcami.

Podręczniki uczniowie otrzymują za darmo z wyjątkiem podręczników do religii i języka mniejszości niemieckiej. Aby uniknąć pomyłek, prosimy do września wstrzymać się z zakupem tych dwóch podręczników. Nauczyciele we wrześniu podadzą dokładne dane dotyczące zakupu.

Przypominamy również, że na terenie szkoły obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa.

Przydział do sal lekcyjnych na rozpoczęcie roku szkolnego:

Odjazdy autobusów po rozpoczęciu:

• I autobus godz. 9.00 spod Szkoły – Gródczanki – Cyprzanów – Lekartów – Samborowice – Racibórz
  • II autobus godz. 9.00 spod Szkoły – Żerdziny – Pawłów – Krowiarki – Amandów – Krowiarki – Tłustomosty – Raków – Maków – Pawłów –  Żerdziny – Maków – Tłustomosty – Pietrowice Wielkie.

Autobusy przed rozpoczęciem bez zmian (według tabliczek przystankowych).

POST BĘDZIE AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO