„Pięć Dni Życzliwości”

18 – 22 LISTOPAD 2019

W związku z Dniem Życzliwości, który przypada 21 listopada, zaplanowaliśmy w szkole następujące działania:

1. „Życzliwi i szczęśliwi” – pod tym hasłem kryje się możliwość zrobienie sobie zdjęcia, w osłonie „szczęścia i życzliwości”.
  2. Proponujemy wychowawcom i nauczycielom przeprowadzenie zajęć nt. życzliwości. Efektem zajęć niech będzie praca w formie plakatu, afisza, mapy myśli i skojarzeń itp. i przekazanie jej organizatorom.
  3. W czwartek na lekcji 4 zapraszamy wszystkich na apel, który przygotowuje klasa VA.
  5. Każda klasa wybiera „króla i królową życzliwości”. Ogłoszenie wyników na apelu w czwartek; przekazanie informacji o wynikach do organizatorów w środę.
  6. Ogłaszamy konkurs na najciekawszą rymowankę związaną z życzliwością – termin oddawania prac do wtorku.

Organizatorzy:

• SU z Urszulą Florian