Pietrowiccy nauczyciele w działaniu – dzielimy się dobrymi praktykami

2 czerwca 2022r. odbyło się spotkanie władz gminy oraz dyrektorów szkół i przedszkoli gminy Pietrowice Wielkie z dyrektorem szkoły, Panem Jackiem Pierzchałą oraz koordynatorką projektu, Anną Przysiężniuk. Na spotkaniu koordynatorka projektu przedstawiła przygotowaną prezentację multimedialną  gdzie zostały zawarte wszystkie działania podjęte w czasie realizacji projektu i wypracowane rezultaty, a także rozdała obecnym gościom gadżety promocyjne. Dyrektorzy szkół zostali również zaproszeni do zapoznania się ze stronami programu Erasmus + oraz POWER SE celem pozyskania środków finansowych na realizację projektów. Koordynatorka zaoferowała również swoją pomoc i chęć dzielenia się swoim doświadczeniem w czasie pisania wniosku.

Prezentację multimedialną można zobaczyć TUTAJ