Podsumowanie Szkolnego Konkursu Mikołajowego

W tygodniu, w którym odwiedził nas z prezentami św. Mikołaj, odbyły się konkursy związane z postacią tego Świętego.
Uczniowie uczestniczyli w konkursach: plastycznym, wiedzy i literackim przeznaczonych dla trzech grup wiekowych.
Oto laureaci:

• Konkurs plastyczny ( klasy I):
    Olga Zielińska,Waszek Zuzanna,Wilkus Franciszek
    Wyróżnienia: Mia Chwałek, Alicja Ciechanowska.
  • Konkurs wiedzy o św. Mikołaju ( klasy II- III):
    Lena Franczyk, Emilia Mazur, Macyszyn Laura, Świec Lena, Nikodem Gomułka, Mateusz Meissner, Michał Paleta, Zuzanna Kaszny, Wojciech Szczepaniak, Marta Wysocka, Julia Lakomek, Dawid Leks, Maksymilian Mikołajek.
    Wyróżnienia: Sebastian Wawrzinek, Martina Lakomek, Szymon Krużołek, Michał Brzenk, Franciszek Chmiela, Jan Rzeszot, Kamil Posmyk, Liliana Blana, Leon Kubiczek, Karolina Tatara, Teresa Weiner, Zuzanna Nowak, Lena Zuber, Julia Ledzion, Maja Litwińczuk, Milena Durschlag, Karolina Bulak, Martyna Herud, Łukasz Sławik, Laura Obruśnik, Simon Franiczek, Hania Kamińska, Oliwier Zuber.
  • Konkurs literacki- List do św. Mikołaja ( klasy IV- VIII):
    Ewelina Achtelik, Karol Pestkowski, Martina Meisner.

Wysiłek uczniów mógł zostać doceniony w postaci nagród rzeczowych dzięki znajomości ks. Jakuba Furcy z
lokalnymi pomocnikami św. Mikołaja, za co bardzo dziękujemy.