Przedstawienie „Christmas Carol” w języku angielskim

1 i 2 lutego 2016r. odbyła się seria przedstawień w języku angielskim pt. „Christmas Carol”
Aktorami i głównymi postaciami byli uczniowie klas językowych, klasy IIIA i IA w składzie: Patryk Grzegorczyk, Michał Krutki, Sabina Labud, Teresa Kusz, Robert Marcol, Nikolina Posmyk, Aleksander Kampik, Sniehotta Dorota, Nikol Bronka, Katarzyna Flegel, Jakub Broda, Julia Różycka, Magdalena Zając, Paulina Grabowska oraz Julia Gawron. Przedstawienie kierowane było do wszystkich uczniów i przedszkolaków naszej gminy dlatego odwiedzili Nas przedszkolacy z Przedszkola w Pietrowicach Wielkich oraz Cyprzanowie. Na widowni zasiadła również cała społeczność Naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za wielkie brawa i liczną publikę.

Anna Przysiężniuk