SAMORZĄD SZKOLNY WYBRANY

Informujemy, że szkolna komisja wyborcza zakończyła swoją pracę i możemy ogłosić wyniki. W tym roku w wyborach do władz Samorządu Uczniowskiego wzięło udział 250 uczniów i uczennic na 314 uprawnionych do głosowania. Oddano 236 głosów ważnych oraz 11 głosów nieważnych. W głosowaniu z przyczyn obiektywnych nie uczestniczyli uczniowie klas pierwszych. Prezentujemy wyniki :

1. Ludwikowski Tomasz, klasa VII b- 107 głosów
  2. Fiegler Agnieszka, klasa VIII a- 39 głosów
  3. Baraniec Kacper, klasa VI b – 32 głosy
  4. Solisz Emilia, klasa VIII a- 30 głosów
  5. Borkowska Maja, klasa VI b- 22 głosy
  6. Achtelik Ewelina, klasa VII a- 17 głosów.

Oznacza to, że przewodniczącym  Samorządu Uczniowskiego został Tomasz Ludwikowski. Pozostałe dwie osoby, a więc Agnieszka Fiegler  i Kacper Baraniec utworzą wraz z Tomaszem  Zarząd Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.

Poniżej prezentujemy  wyniki wyborów na opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Oto pierwsze trzy miejsca.

1. Ex aequo Robert Antczak i Mirosław Jaskot –  35 głosów
  2. Marek Kępa – 25 głosów

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został Pan Robert Antczak.

Kartami do głosowania, protokołem wyborczym dysponuje Szkolna Komisja Wyborcza.  Do środy czekamy na ewentualne protesty wyborcze, możliwy będzie także wgląd do dokumentacji wyborczej. Wobec braku protestów wyborczych – z dniem 6 października wyniki wyborów zostaną uznane za prawomocne.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach, zaangażowali się w prowadzenie kampanii, głosowali na naszych kandydatów