SIÓDMOKLASIŚCI NA WYCIECZCE INTEGRACYJNEJ W GŁUCHOŁAZACH

Ostatnie dni września uczniowie klas siódmych miło spędzili na wycieczce integracyjnej. Mowa tu oczywiście o 2-dniowym wyjeździe do Głuchołaz, który odbył się w dniach 28-29.09.2017 r.  Na wycieczce z całą pewnością nikt się nie nudził i każdy znalazł coś dla siebie: ognisko, dyskoteka, zajęcia sportowe, kule Bumper Ball czy nocne bieganie z p. Robertem, no i oczywiście wyprawa na Biskupią Kopę, która „pokonała” niektórych uczniów, nawet tych największych twardzieli. Za to w nocy nasi siódmoklasiści przyprawiali o zawrót głowy swoich wytrwałych opiekunów, nie obyło się bez „dodatkowego wsparcia” w postaci manekina do złudzenia przypominającego p. Roberta Antczaka. Wyjazd na pewno zaliczamy do bardzo udanych – pogoda piękna, atrakcji mnóstwo no i wszyscy w dobrych humorach wrócili do domu, mimo że ośrodek „Banderoza”, w którym spędziliśmy wspaniałe chwile, dostarczył nam małych i na pewno nieproszonych „dodatkowych atrakcji”J.