ŚRODA, 24 PAŹDZIERNIKA, STARTUJEMY..

Do czego?

Drodzy uczniowie, będziecie  się mierzyć ze sobą. Razem z nauczycielami i Samorządem Uczniowskim proponujemy dwa dni w miesiącu bez telefonu, tabletu itp. Będą to zawsze środy. Będziemy Was informować o tym niezwykłym dniu.

Dlaczego zaplanowaliśmy takie działanie? Liczymy, że polepszycie relacje towarzyskie, poprawicie oceny, będziecie na siebie częściej spoglądać i uśmiechać się do siebie. Niektórzy zdążą zjeść śniadanie, skorzystać z toalety i punktualnie trafić na lekcje. W sumie, same pozytywy.

W najbliższą środę (24.10)  SU proponuje „ Belgijkę” na dwóch dłuższych przerwach, na każdym korytarzu.

Podsumowując, zachęcamy, aby w środę telefony odpoczywały  w domu.

Rada! Kto przyniesie, może zostawić u pedagoga/ psychologa szkolnego i odebrać po lekcjach.

Ciekawostka/ niespodzianka! Na „klasę bez telefonu” czeka nagroda.

POWODZENIA!

Pedagog: D. Olbrich, psycholog: A. Łyczko, opiekun SU: U. Florian, Samorząd Uczniowski