Sukces Sary Knury!!!

Miło nam poinformować, że Sara Knura – uczennica VIII klasy została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

W finale Sara osiągnęła świetny wynik. Zdobyła 55 punktów z 60 możliwych do uzyskania. Oznacza to, że ma możliwość wyboru dowolnej szkoły średniej, z pierwszych miejsc list rekrutacyjnych. W tym samy konkursie, w poprzednim roku szkolnym była finalistką. Wtedy do pełni szczęścia zabrakło bardzo niewiele. Warto nadmienić również, że Sara w tym roku zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym ,,Stulecie powrotu części Górnego Śląska do Polski”. Do konkursów przygotowywał Sarę p. Łukasz Kąś.

Jeszcze raz gratulujemy wspaniałego sukcesu. Szkoda tylko, że już wkrótce ta świetna uczennica opuści mury naszej szkoły. Będzie to dla nas wielka strata.