ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

16 października miała miejsce uroczysta akademia. Najpierw Dyrektor , pan Jacek Pierzchała,  wręczył pracownikom nagrody. Część artystyczną stanowił koncert życzeń, który poprowadzili: Katarzyna Flegel oraz Dawid Majnusz. Dla pracowników szkoły utwory muzyczne zagrali:  Marta Koloch, Anna Weiner, Sara i Milena Fichna, Katarzyna Flegel, Dawid Knura, Mateusz Okrent, Marcin Białuski.  Na scenie pojawiły się również solistki: Julia Mielnik, Justyna Chory i Julia Gawron. Układ taneczny z pomponami wykonała Laura  Franiczek.  Na koniec Dawid Oslislok, Szymon Fleger i Kacper Florian rozbawili zgromadzonych gości skeczem kabaretu Smile. Przewodniczący Rady Rodziców, pan Tomasz Stiebler, również złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły i przekazał bukiety kwiatów na ręce Dyrekcji.