Szkolna wystawa zwierząt

Na całym świecie październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. Nawiązując do tego wydarzenia w naszej szkole co roku organizujemy szkolną wystawę zwierząt. W tym roku zainteresowanie było ogromne. Uczniowie szkoły podstawowej bardzo aktywnie włączyli się w zorganizowanie tej wystawy. W piątek 21 października mogliśmy podziwiać świnki morskie, chomiki, króliki, papużki, żółwie, koty i węża zbożowego. Korytarz zapełnił się dziećmi, które koniecznie chciały zobaczyć i pogłaskać ulubione zwierzątka.

Ci uczniowie, którzy nie mogli przynieść swojego pupila przygotowali na ich tematy plakaty.

W  czasie wystawy dzieci wybierały także najmilsze zwierzątka. W głosowaniu wyłoniono trzech zwycięzców:

I MIEJSCE                      Mały czarny kotek– opiekunka Patrycja Kulik

II MIEJSCE                     Świnka Morska-opiekun Mateusz Jegliczka

III MIEJSCE                    Królik– opiekun Mateusz Paluch

Zwycięzcom serdecznie gratuluję i zapraszam do uczestnictwa w kolejnej wystawie.

Anna Bugała