Szlachetna Paczka 2022

W sobotę, 10.12.2022r. wszystkie Państwa dary trafiły do dwóch wspaniałych dziewczynek i ich dziadków. Z relacji wolontariusza wiemy, że radościom nie było końca. Wasza pomoc zapewni im  spokojne święta oraz kilka najbliższych miesięcy.

W ramach akcji zebrano kwotę 3033zł . Za te pieniądze zakupiono:   bony żywnościowe, bony upominkowe na nowe obuwie dla rodziny, bon na materiały do  marketu budowlanego, ręczniki, pościele, kołdry, poduszki, koce.  Poza tym sponsorzy ufundowali pół tony opału eko groszek, piękne prezenty dla dzieci i dziadków. Zgromadziliśmy również bardzo dużo art. chemicznych, kosmetyki i żywność. Macie Państwo ogromne serce i ze wzruszeniem obserwowaliśmy jak rosła kwota w puszce oraz ilość reklamówek wypchanych darami od Państwa. Dajecie drodzy rodzice swoim dzieciom piękne świadectwo pomocy i dzielenia się z innymi. Za każdy gest, za każdy dar i złotówkę serdecznie Państwu dziękujemy.

Picture 1 of 7