SZLACHETNA PACZKA 2023

Szanowni Państwo,

Nasza szkoła już po raz 11 wspiera tą wspaniałą inicjatywę dlatego jak co roku o tym czasie piszę do Państwa o pomoc i zaangażowanie w organizacji SZLACHETNEJ PACZKI.

W tym roku wybraliśmy 2-osobową rodzinę. Mamę z 7letnim synem, który cierpi na zespół downa. Cały dochód rodziny to niecałe 3700zł, wydatki rodziny to ponad 2600zł. Ojciec dziecka zrzekł się praw ojcowskich i niestety nie może pani Kasia liczyć na jego wsparcie.

Pełen opis rodzinki zamieszczony w linku: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/112077/2757?context=family_choosen&utm_source=autoresponder-swr&utm_medium=email&utm_campaign=paczka2020&utm_term=darczynca

Wszystkie dary przynosimy do klasy nr 14, 1 piętro. Starsi uczniowie mogą przynieść sami, a od młodszych można zostawić w sekretariacie lub przy drzwiach przed 1 lekcją Pani sprzątającej.

Dary nosimy od środy 29 listopada do środy 13 grudnia.

Z opieczętowaną puszka będą chodzić przedstawiciele samorządu uczniowskiego co drugi dzień, zaczynając od 29 listopada (środa)

Wszystko zostanie przez nas spakowane, opisane a następnie zawiezione do magazynu głównego przy szkole nr 15 w Raciborzu. Państwo nigdzie nie musicie jechać. Naszą bazą jest Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich.

Dziękujemy za wsparcie, wielkie serca i zaangażowanie

Anna Przysiężniuk ,

szkolny koordynator akcji