Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku 2022”

W dniach 07-10.03.2022 w Raciborskiej Arenie Rafako odbywały się powiatowe eliminacje turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” Mecze rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych U8, U10, U12 dziewcząt i chłopców. W najmłodszej kategorii wiekowej U8 zespół z Pietrowic zajął II miejsce w rundzie eliminacyjnej (opiekunem zespołu był Robert Antczak). W kategorii wiekowej U10 chłopcy z Pietrowic zajęli I miejsce w rundzie eliminacyjnej i następnego dnia po zaciętej walce wywalczyli III miejsce w rundzie finałowej (opiekunem zespołu był Mirosław Jaskot). W najstarszej kategorii wiekowej U12 pietrowicki zespół wygrał rundę eliminacyjną i dzień później mierzył się z zespołami, które wygrały swoje grupy. Po bardzo zaciętej i pasjonującej walce nasi chłopcy spisali się znakomicie, osiągając dwa zwycięstwa i jeden remis co dało im pierwsze miejsce w rundzie finałowej. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły, zespół chłopców z S.P Pietrowice Wielkie pojedzie na wielki finał wojewódzki, który zorganizowany będzie na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

• Wyniki rundy eliminacyjnej (09:03.2022):
    1. S.P Pietrowice Wielkie – S.P Tworków 4:1
    2. S.P Szonowice – S.P Pietrowice Wielkie 0:2