Warsztaty językowe na Malcie

Od 26 września do 3 października 2022r. 15 osobowa grupa uczniów z naszej szkoły przebywała na warsztatach językowych na Malcie. Zajęcia odbywały się w szkole językowej Link School of English od godz. 9:00 do 12:30 każdego dnia. Lekcje były prowadzone przez native speakers of English. Popołudniami uczestnicy warsztatów nadal szlifowali swój angielski biorąc udział w grach i zabawach zorganizowanych przez opiekunów. Nie samą nauką jednak się żyje. Uczniowie mieli czas  by odpocząć na plaży czy popływać w morzu. Odwiedzili także stolicę Malty, Valettę oraz piękne, starożytne miasteczko, Mdinę, zwaną Miastem Ciszy. Nauka zakończyła się przyznaniem uczniom certyfikatów potwierdzających nabyte nowe umiejętności językowe. Jak sami uczniowie mówią, była to niesamowita przygoda, którą zapamiętają na długo.