Wiosenny Festiwal Młodych Talentów

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny uczniowie uczestniczyli w konkursie w różnych konkurencjach: recytacja, układy taneczne, śpiew, naśladowanie wykonawców muzycznych, pokaz mody. Jury tworzyli przedstawiciele poszczególnych klas pod przewodnictwem pani Anny Łyczko. Każdy występ oceniany był w skali 1-3. Oto wyniki:

I miejsce ex aequo  klasa VI b (Mateusz Jegliczka, Dawid Gorczowski, Kacper Komorek, Dominik Kordula, Patryk Waniek, Kevin Wieder)  – pokaz mody wiejskiej;

Marta Koloch– występ akrobatyczny;

II miejsce- układ taneczny w wykonaniu dziewcząt z klasy IVa  (Patrycja Chmielewska, Laura Franiczek, Julia Gorczowska, Marta Koloch, Urszula Kowalska, Jessica Mludek, Martyna Nielipińska, Julia Sapa, Roksana Stępowska);

III miejsce ex aequo  Anna Weiner – gra na skrzypcach i klasa Va– naśladowanie utworu „ Miłość w Zakopanem”;

Wyróżnienie otrzymał Jakub Weiner  za recytację w gwarze śląskiej utworu „ Pan Hilary”.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za przygotowanie występów i wspólną zabawę. Festiwal zorganizował Samorząd Uczniowski.