Wirtualny Kiermasz Taniej Książki

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie !

W tym roku szkolnym biblioteka szkolna nie będzie organizowała tradycyjnego kiermaszu taniej książki, dlatego  serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kiermaszu książek za pośrednictwem sklepu internetowego www.ksiegarnia-tuliszkow.pl.

Dzięki Państwa zakupom nasz biblioteka zyskuje możliwość uzbierania kwoty do wykorzystania na dowolne gratisowe książki z oferty księgarni.

Zasady są proste: przekazujemy Państwu specjalny kod:

G.RAC.PIETR.ZGS

dzięki któremu Wasze zamówienia będą kojarzone z nasza szkołą. Po zrealizowaniu każdego zamówienia, które w uwagach zostanie opatrzone tym kodem, do skarbonki naszej szkoły zostaje odłożona kwota 15% tego zamówienia. Im więcej osób zainteresuje się kiermaszem, tym większa kwota na gratisy będzie do dyspozycji.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty księgarni, a tym samym do wzbogacenia biblioteki szkolnej o nowe książki.

Wyjaśnienie zasad