Wstępna rekrutacja do klasy IV – oddział sportowy

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 planujemy utworzenie w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pietrowicach Wielkich klasy IV z oddziałem sportowym (20-osobowej), o mieszanym profilu: piłka ręczna dziewcząt oraz piłka nożna chłopców. Zajęcia sportowe (6 godz. dodatkowo w tygodniu) prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę. Patronat nad klasą będzie sprawować Uczniowski Klub Sportowy START Pietrowice Wielkie oraz Ludowy Klub Sportowy START Pietrowice Wielkie.

Po uzyskaniu zgody organu prowadzącego, zorganizowane zostanie zebranie rodziców dzieci objętych naborem z dyrektorem szkoły w Pietrowicach Wielkich.

Wszelkie informacje zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Pytania proszę kierować do:

• Marek Kępa – trener piłki ręcznej, nauczyciel wychowania fizycznego, tel. 692 878 415
  • Robert Antczak – instruktor piłki nożnej, nauczyciel wychowania fizycznego, tel. 501 258 350