Wycieczka klas V a i VI b do Kotliny Kłodzkiej

W dniu 16.05.2017r. trzydziestu uczniów z klasy V a i VI b wraz z opiekunami panem Markiem Kępa oraz panem Mirosławem Jaskotem wyjechało na  dwudniową wycieczkę klasową do Kotliny Kłodzkiej. W pierwszym dniu uczniowie naszej szkoły zwiedzali: „Kaplicę czaszek” oraz Park Zdrojowy w Kudowie Zdrój. Wieczorem po kolacji większość uczestników korzystała z krytej pływalni mieszczącej się w naszym ośrodku. Drugi dzień rozpoczęliśmy od zwiedzania „Jaskini Niedźwiedzia”, następnie pojechaliśmy do ciekawego miejsca, a mianowicie labiryntu wąskich przesmyków skalnych w „Błędnych Skałach”. Końcowym przystankiem naszej wycieczki był Złoty Stok w którym znajduje się Kopalnia Złota. W godzinach wieczornych, zadowoleni oraz bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy do domów.