Życzliwi i szczęśliwi

W dniach od 18- 22 listopada w naszej szkole miały miejsce obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień, na które złożyło się wiele ciekawych i wychowawczych przedsięwzięć.

Uczniowie każdej z klas po przeprowadzonych lekcjach wychowawczych stworzyli plakaty dotyczące szeroko rozumianej życzliwości. Podsumowanie wszystkich działań odbyło się na apelu. Uczniowie klasy Va przedstawili program dotyczący wspomnianej wartości. W każdym zespole  została wybrana Królowa bądź Król Życzliwości, a więc osoba pomocna innym, przyjazna, uśmiechnięta. W trakcie apelu wszystkim wyróżnionym wręczono medale. Oto zwycięzcy: I a- Antoni Szarata, I b- Mateusz Wysocki, II a- Weronika Staniek, II b- Natalia Niestrój, III a- Fabian Kępa, III b- Natalia Dűrschlag, V a- Emilia Kępa, V b- Paweł Kubanek, VI a – Marta Koloch, VI b- Michał Fleszer, VI c Maja Rosa, VII a- Tomasz Trompeta, VII b – Rafał Kudla, VII c- Alan Knura, VIII a- Karol Wilczek, VIII b- Maria Ziegler.

Nagrody otrzymali również laureaci szkolnego konkursu na wiersz lub rymowankę: Karol Pestkowski, Marta Songin, Roksana Kaszta, Marta Koloch, Julia Tomczonek, Julia Kamińska, Milena Wąchała, Karolina Kubik, Sylwia Wieder.