Konkurs biblioteczny rozstrzygnięty

W związku z obchodzonym w październiku Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych w naszej szkole ogłoszony został konkurs na ulubioną postać bajkową. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęły 23 prace uczniów klas II i III SP. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców;

I miejsce      Wiktoria Wrzoł  kl. IIIb

II miejsce      Julia Sapa   kl. IIIb

III miejsce    Eliza Gogolin  kl. IIa

Wyróżnienie   Zuzanna Liszka   kl. IIb

Wyróżnienie   Julia Gorczowska  kl. IIIa

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy, zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Na przełomie października i listopada we współpracy z Księgarnią Taniej Książki nasza biblioteka przeprowadziła kiermasz taniej książki. Jak co roku kiermasz cieszył się zainteresowaniem zwłaszcza młodszych uczniów, którzy mogli doposażyć własne biblioteczki w ciekawe i niedrogie książki.