Międzynarodowy Dzień Zwierząt

Międzynarodowy Dzień Zwierząt na całym świecie obchodzony jest 4 października. W naszej szkole z tej okazji zorganizowaliśmy Szkolną Wystawę Zwierząt. W ostatni piątek mogliśmy podziwiać 24 okazy zwierząt, które przynieśli uczniowie klas młodszych i starszych.  Niektóre wzbudzały zachwyt, inne strach. Niewątpliwie wszystkie były piękne i lekko wystraszone hałasem w czasie przerw. Wśród zwierząt mogliśmy podziwiać kilka królików, świnek morskich, chomików, kanarka, papugi, gołębie, ale także nietypowe takie jak pająka i Agawę Brodatą. Wszystkie zwierzęta możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej.

W tym dniu mogliście także głosować na najładniejsze, najmilsze zwierzęta. Oto rozstrzygnięcie tego konkursu:

I MIEJSCE        Królik                     opiekun Dominik Kordula

II MIEJSCE       Agawa Brodata    opiekun Jakub Stępowski

III MIEJSCE       Królik (olbrzym)    opiekun Mateusz Paluch

Gratuluję serdecznie zwycięzcom i dziękuję wszystkim za zainteresowanie wystawą.

Anna Bugała