Rozpoczęcie roku szkolnego i podręczniki

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się 1.09.2020 r. o godzinie 8:00 dla wszystkich klas.
Rozpoczęcie dla klas I-III odbędzie się na hali sportowej (wejście od zewnątrz z boku hali) lub jeżeli dopisze pogoda na małym boisku przed halą.
Tradycyjne tyty ze słodyczami prosimy przynieść we wtorek przed rozpoczęciem do sali 21.

Rozpoczęcie dla klas IV-VIII odbędzie się w klasach z wychowawcami.
O godzinie 8:30 na sali gimnastycznej odbędzie się rozdanie Nagród Wójta Gminy Pietrowice Wielkie.

Przypominamy również, że na terenie szkoły obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa.

Przydział do sal lekcyjnych:

Odjazdy autobusów po rozpoczęciu:

• I autobus godz. 9.00 spod Szkoły – Gródczanki – Cyprzanów – Lekartów – Samborowice – Racibórz
  • II autobus godz. 9.00 spod Szkoły – Żerdziny – Pawłów – Krowiarki – Amandów – Krowiarki – Tłustomosty – Raków – Maków – Pawłów –  Żerdziny – Maków – Tłustomosty – Pietrowice Wielkie.

Autobusy przed rozpoczęciem bez zmian (według tabliczek przystankowych).

POST BĘDZIE AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO

Dodatkowe informacje:

• Aby uniknąć pomyłek, proszę do września wstrzymać się z zakupem podręczników do religii i języka mniejszości niemieckiej. Nauczyciele we wrześniu podadzą dokładne dane dotyczące tych podręczników.
  • W naszej szkole nie ma ubezpieczenia grupowego dla uczniów.
    Każdy chętny rodzic podpisuje indywidualnie umowę z agentem ubezpieczeniowym dokonując wyboru wariantu według potrzeb dziecka.