Wyprawka ucznia klasy I na rok szkolny 2020/2021

1. Strój odświętny- dla dziewczynki: biała bluzka, granatowa lub czarna spódniczka, białe rajstopy; dla chłopców: biała koszula, granatowe lub czarne spodnie.
  2. Strój na w-f w woreczku: biała koszulka, ciemne spodenki , obuwie sportowe (tenisówki lub adidasy – ważne, żeby podeszwa się nie ślizgała)
  3. Buty zamienne na jasnej podeszwie (ciemna niszczy podłogi).
  4. Tornister dostosowany do wzrostu dziecka, niezbyt ciężki, z przegrodami.
  5. Piórnik dwuczęściowy rozsuwany, a w nim: dobrej jakości kredki ołówkowe, 2 miękkie ołówki,  temperówka dostosowana do rozmiaru kredek i ołówków, gumka, nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami, klej w sztyfcie, patyczki.
  6. Dodatkowe kredki: grube np. „Bambino” i pastele olejne (większy zestaw).
  7. Bloki techniczne i zwykłe A-4: biały i kolorowy.
  8. Bloki techniczne i zwykłe A-3: biały i kolorowy.
  9. 2 teczki A-4, na gumkę.
  10. Zeszyty cienkie (16 lub 32-kartkowe): w 3-linie oraz w kratkę (linie i kratki w zeszytach powinny być wyraźnie zaznaczone lub kolorowe – czerwone).
  11. Okładki na zeszyty i książki oraz nalepki na ich podpisanie z przodu na okładce.
  12. Duża paczka plasteliny oraz podkładka na zajęcia plastyczne lub techniczne.
  13. Farby plakatowe- większy zestaw oraz zestaw pędzli i kubeczek na wodę.
  14. 2 duże wycinanki z kolorowymi kartkami.
  15. Bibuła – 6 sztuk, różne kolory.
  16. Chusteczki higieniczne.
  17. Dobry humor i dużo energii.

Uwaga: wszystkie rzeczy dziecka powinny być podpisane lub oznakowane.