Sukces w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

11 maja 2016r. uczniowie naszej szkoły: Patryk Grzegorczyk, Damian Herber oraz Mateusz Błachut zostali zwycięzcami etapu powiatowego XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju  Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, którego organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu, Gimnazjum nr 3 im. Augustyna Weltzla w Raciborzu oraz Straż Miejska w Raciborzu.

SONY DSC

Turniej przebiegał w trzech etapach: napisanie testu obejmującego znajomość przepisów ruchu drogowego; jazda rowerem po placu manewrowym oraz udzielanie pomocy przedmedycznej.  Nasi uczniowie pod opieką pani Jolanty Koterba okazali się bezkonkurencyjni. Nie tylko zdobyli I miejsce drużynowo, ale dodatkowo Patryk Grzegorczyk zajął I miejsce indywidualnie. Za tydzień uczniowie zmierzą się z rówieśnikami z okręgu.

Życzymy powodzenia.

bezpiecznadroga